Hockeyclub Feijenoord

bouwen aan Zuid; een eerlijke kans voor iedereen

headerclubhuis2018.jpg

Dames 1

Spelers Dames 1

Lisa Baumgardt
Philine de Beijer
Madelon Bos
Joyce van Geest
Saskia Hoekveen
Thelma Hoekveen
Esther van der Hoeven
Isabel Kalverda
Nathanya van Krimpen
Janice Langeslag
Mariska Overkleeft
Michelle Roosma
Willemijn Ruissen
Tessa Sipkema
Hester Wieten
Naomi Wijker

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Lisa Baumgardt
Manager Tessa Sipkema
Aanvoerder Saskia Hoekveen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen D3 Leiden D6 12:45
DSHC D5 Feijenoord D1
Groen-Geel D7 Leonidas D15
HGC D3 HUDITO D6
Leonidas D13 Victoria D7
Roomburg D5 Leonidas D14

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D14 11 26 8 2 1
2 Roomburg D5 11 22 7 1 3
3 Leonidas D15 11 22 7 1 3
4 Alphen D3 11 22 7 1 3
5 Feijenoord D1 11 22 6 4 1
6 Victoria D7 11 17 5 2 4
7 HGC D3 11 16 5 1 5
8 Leonidas D13 11 11 3 2 6
9 Groen-Geel D7 11 11 3 2 6
10 DSHC D5 11 11 3 2 6
11 HUDITO D6 11 5 1 2 8
12 Leiden D6 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt DSHC D5 n.n.b uit
17 mrt Groen-Geel D7 12:45 thuis - Veld 1
24 mrt D.H.C. Hudito D6 12:45 thuis - Veld 1
31 mrt R.H.V. Leonidas D14 n.n.b uit
7 apr HV Victoria D7 12:45 thuis - Veld 1
14 apr LOHC D6 n.n.b uit
5 mei R.H.V. Leonidas D15 12:45 thuis - Veld 1
12 mei HC Alphen D3 12:45 uit
19 mei R.H.V. Leonidas D13 12:45 thuis - Veld 1
26 mei Leidse Hockey Club Roomburg D5 n.n.b uit
2 jun HGC D3 12:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Leonidas D15 Groen-Geel D7 0-3
Leonidas D14 Roomburg D5 1-2
HUDITO D6 HGC D3 1-2
Feijenoord D1 DSHC D5 2-2
Victoria D7 Leonidas D13 1-0
Leiden D6 Alphen D3 0-3
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
DSHC D5 HUDITO D6 2-3
Roomburg D5 Victoria D7 2-2
HGC D3 Leonidas D14 1-3
Leonidas D13 Leiden D6 9-0
Alphen D3 Leonidas D15 0-2
Groen-Geel D7 Feijenoord D1 1-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Victoria D7 HGC D3 1-3
Leonidas D14 DSHC D5 4-0
HUDITO D6 Feijenoord D1 0-0
Alphen D3 Groen-Geel D7 2-1
Leiden D6 Roomburg D5 0-6
Leonidas D15 Leonidas D13 3-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
HGC D3 Leiden D6 2-1
Groen-Geel D7 HUDITO D6 0-0
Leonidas D13 Alphen D3 4-4
Roomburg D5 Leonidas D15 1-2
DSHC D5 Victoria D7 0-2
Feijenoord D1 Leonidas D14 0-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Leonidas D15 HGC D3 1-1
Leiden D6 DSHC D5 2-5
Victoria D7 Feijenoord D1 0-0
Leonidas D14 HUDITO D6 1-0
Leonidas D13 Groen-Geel D7 1-0
Alphen D3 Roomburg D5 2-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
HUDITO D6 Victoria D7 0-1
Feijenoord D1 Leiden D6 3-1
DSHC D5 Leonidas D15 0-1
HGC D3 Alphen D3 0-3
Roomburg D5 Leonidas D13 4-2
Groen-Geel D7 Leonidas D14 2-4
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Leonidas D15 Feijenoord D1 0-2
Leiden D6 HUDITO D6 1-0
Victoria D7 Leonidas D14 0-1
Roomburg D5 Groen-Geel D7 3-2
Leonidas D13 HGC D3 0-1
Alphen D3 DSHC D5 1-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Feijenoord D1 Alphen D3 5-1
Leonidas D14 Leiden D6 3-0
DSHC D5 Leonidas D13 2-1
HGC D3 Roomburg D5 1-2
Groen-Geel D7 Victoria D7 1-2
HUDITO D6 Leonidas D15 0-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Leonidas D13 Feijenoord D1 1-2
Alphen D3 HUDITO D6 2-1
Roomburg D5 DSHC D5 3-0
Leonidas D15 Leonidas D14 2-3
Leiden D6 Victoria D7 1-3
HGC D3 Groen-Geel D7 4-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Victoria D7 Leonidas D15 0-2
DSHC D5 HGC D3 1-0
Feijenoord D1 Roomburg D5 3-2
Leonidas D14 Alphen D3 3-2
Leiden D6 Groen-Geel D7 0-3
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Groen-Geel D7 DSHC D5 2-2
Alphen D3 Victoria D7 1-0
Leonidas D13 Leonidas D14 2-2
Roomburg D5 HUDITO D6 6-0
HGC D3 Feijenoord D1 1-5
Leonidas D15 Leiden D6 4-0
DONDERDAG 29 NOVEMBER 2018
HUDITO D6 Leonidas D13 1-3

HC Feijenoord in beeld

Hoofdsponsoren

Adres

Sportcomplex Olympia
Buitendijk 100c
3078XC Rotterdam

IBAN: NL62RABO0119110865