Hockeyclub Feijenoord

bouwen aan Zuid; een eerlijke kans voor iedereen

headerbeeld website hc feijenooord familietoernooi2019.jpg

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Marie-josé Stokvis
Aanvoerder Marie-josé Stokvis

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus D9 Feijenoord D2 16:15
Groen-Geel D15 Hoeksche Waard D2 (O) 12:35
Groen-Geel D16 Schiedam D12 14:10
Groen-Geel D18 Leonidas D28 15:45
Rotterdam D8 Groen-Geel D19 16:15
Victoria D12 Groen-Geel D17 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Feijenoord D2 9 23 7 2 0
2 Victoria D12 9 21 6 3 0
3 Hoeksche Waard D2 9 20 6 2 1
4 Alecto D9 9 18 5 3 1
5 Schiedam D12 9 16 4 4 1
6 Groen-Geel D18 9 13 4 1 4
7 Leonidas D28 9 13 4 1 4
8 Groen-Geel D17 9 11 3 2 4
9 Groen-Geel D15 9 8 2 2 5
10 Groen-Geel D16 9 4 1 1 7
11 Rotterdam D8 9 4 1 1 7
12 Groen-Geel D19 9 0 0 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov L.S.C. ALECTO /Augustinus D9 16:15 uit
24 nov Groen-Geel D18 14:30 thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Feijenoord D2 Leonidas D28 2-0
Groen-Geel D18 Groen-Geel D17 4-1
Groen-Geel D15 Rotterdam D8 1-0
Groen-Geel D16 Groen-Geel D19 8-0
Victoria D12 Hoeksche Waard D2 (O) 2-2
Alecto/Augustinus D9 Schiedam D12 1-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Schiedam D12 Groen-Geel D18 1-0
Groen-Geel D17 Feijenoord D2 1-5
Hoeksche Waard D2 (O) Alecto/Augustinus D9 2-1
Rotterdam D8 Groen-Geel D16 2-0
Leonidas D28 Groen-Geel D15 3-2
Groen-Geel D19 Victoria D12 0-10
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Groen-Geel D16 Groen-Geel D15 0-3
Feijenoord D2 Schiedam D12 3-0
Alecto/Augustinus D9 Groen-Geel D19 10-0
Groen-Geel D17 Leonidas D28 0-2
Groen-Geel D18 Hoeksche Waard D2 (O) 1-3
Victoria D12 Rotterdam D8 2-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Groen-Geel D19 Groen-Geel D18 0-15
Leonidas D28 Groen-Geel D16 1-0
Hoeksche Waard D2 (O) Feijenoord D2 1-1
Groen-Geel D15 Victoria D12 0-1
Rotterdam D8 Alecto/Augustinus D9 0-3
Schiedam D12 Groen-Geel D17 2-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Groen-Geel D18 Rotterdam D8 1-1
Feijenoord D2 Groen-Geel D19 16-0
Victoria D12 Groen-Geel D16 3-0
Groen-Geel D17 Hoeksche Waard D2 (O) 1-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Groen-Geel D16 Alecto/Augustinus D9 1-1
Groen-Geel D19 Groen-Geel D17 0-10
Rotterdam D8 Feijenoord D2 0-1
Hoeksche Waard D2 (O) Schiedam D12 1-4
Groen-Geel D15 Groen-Geel D18 1-2
Leonidas D28 Victoria D12 0-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Schiedam D12 Leonidas D28 1-1
Alecto/Augustinus D9 Groen-Geel D15 3-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Alecto/Augustinus D9 Victoria D12 2-2
Groen-Geel D17 Rotterdam D8 7-2
Schiedam D12 Groen-Geel D19 4-0
Feijenoord D2 Groen-Geel D15 3-1
Groen-Geel D18 Groen-Geel D16 6-0
Hoeksche Waard D2 (O) Leonidas D28 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Groen-Geel D15 Groen-Geel D17 0-0
Groen-Geel D19 Hoeksche Waard D2 (O) 0-13
Leonidas D28 Alecto/Augustinus D9 3-4
Rotterdam D8 Schiedam D12 1-7
Groen-Geel D16 Feijenoord D2 0-4
Victoria D12 Groen-Geel D18 1-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Schiedam D12 Groen-Geel D15 4-4
Hoeksche Waard D2 (O) Rotterdam D8 6-3
Groen-Geel D19 Leonidas D28 0-4
Groen-Geel D17 Groen-Geel D16 2-1
Groen-Geel D18 Alecto/Augustinus D9 2-3
Feijenoord D2 Victoria D12 2-2

HC Feijenoord in beeld

Hoofdsponsoren

Adres

Sportcomplex Olympia
Buitendijk 100c
3078XC Rotterdam

IBAN: NL62RABO0119110865