Hockeyclub Feijenoord

bouwen aan Zuid; een eerlijke kans voor iedereen

headerbeeld website hc feijenooord familietoernooi2019.jpg

Heren 1

Spelers Heren 1

Gianni Aalberse
Joost Baumgardt
Bouke Boer
Thijs Boer
Ot Dee
Gijs Dee
Vincent Euser
Stefan de Haas
Wouter Jans
Pim de Jong
Mike van Joost
Jim de Kant
Maurice Klinkenberg
Jeroen van der Pijl
Maarten Rood
Mikael Swiebel
Thijs van der Walle

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Maurice Klinkenberg
Aanvoerder Vincent Euser

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Feijenoord H1 Capelle H1 14:45
Krimpen H1 Gouda H1 14:30
Souburgh H1 Hoeksche Waard H1 14:45
Tempo H1 Prinsenbeek H1 14:45
Voorne H1 Dopie H1 14:45
Ypenburg H1 Waddinxveen H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Prinsenbeek H1 2 6 2 0 0
2 Krimpen H1 2 6 2 0 0
3 Capelle H1 2 6 2 0 0
4 Hoeksche Waard H1 2 4 1 1 0
5 Tempo H1 2 4 1 1 0
6 Voorne H1 2 3 1 0 1
7 Feijenoord H1 2 3 1 0 1
8 Gouda H1 2 3 1 0 1
9 Souburgh H1 2 0 0 0 2
10 Ypenburg H1 2 0 0 0 2
11 Dopie H1 2 0 0 0 2
12 Waddinxveen H1 2 0 0 0 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 sep HC Capelle H1 14:45 thuis - Veld 1
29 sep HC De Hoeksche Waard H1 14:45 uit
6 okt HC Waddinxveen H1 14:45 thuis - Veld 1
13 okt Hockeyclub Prinsenbeek H1 n.n.b uit
27 okt Dopie H1 14:45 thuis - Veld 1
3 nov HC Voorne H1 n.n.b uit
10 nov MHC Tempo H1 14:45 thuis - Veld 1
17 nov HC Ypenburg H1 14:45 uit
24 nov Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh H1 14:45 thuis - Veld 1
8 mrt Goudse MHC H1 n.n.b uit
15 mrt M.H.C. Krimpen H1 n.n.b thuis - Veld 1
22 mrt HC Capelle H1 14:45 uit
29 mrt HC De Hoeksche Waard H1 n.n.b thuis
5 apr HC Waddinxveen H1 14:45 uit
19 apr Hockeyclub Prinsenbeek H1 n.n.b thuis
10 mei Dopie H1 n.n.b uit
17 mei HC Voorne H1 n.n.b thuis
24 mei MHC Tempo H1 n.n.b uit
7 jun HC Ypenburg H1 n.n.b thuis
14 jun Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Feijenoord H1 Gouda H1 4-1
Tempo H1 Hoeksche Waard H1 3-3
Souburgh H1 Krimpen H1 1-4
Voorne H1 Waddinxveen H1 7-2
Ypenburg H1 Capelle H1 1-3
Dopie H1 Prinsenbeek H1 2-6
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Waddinxveen H1 Tempo H1 1-3
Hoeksche Waard H1 Ypenburg H1 3-1
Prinsenbeek H1 Voorne H1 5-2
Krimpen H1 Feijenoord H1 3-1
Gouda H1 Dopie H1 2-1
Capelle H1 Souburgh H1 3-2

HC Feijenoord in beeld

Hoofdsponsoren

Adres

Sportcomplex Olympia
Buitendijk 100c
3078XC Rotterdam

IBAN: NL62RABO0119110865