Hockeyclub Feijenoord

bouwen aan Zuid; een eerlijke kans voor iedereen

headerbeeld website hc feijenooord familietoernooi2019.jpg

Heren 1

Spelers Heren 1

Gianni Aalberse
Joost Baumgardt
Bouke Boer
Thijs Boer
Gijs Dee
Ot Dee
Vincent Euser
Stefan de Haas
Wouter Jans
Pim de Jong
Mike van Joost
Jim de Kant
Jeroen van der Pijl
Maarten Rood
Maurits Smal
Mikael Swiebel
Thijs van der Walle

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Maurice Klinkenberg
Aanvoerder Vincent Euser

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Capelle H1 Ypenburg H1 14:45
Gouda H1 Feijenoord H1 14:45
Hoeksche Waard H1 Tempo H1
Krimpen H1 Souburgh H1
Prinsenbeek H1 Dopie H1
Waddinxveen H1 Voorne H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Prinsenbeek H1 11 29 9 2 0
2 Hoeksche Waard H1 11 25 7 4 0
3 Voorne H1 11 23 7 2 2
4 Dopie H1 11 20 6 2 3
5 Capelle H1 11 19 6 1 4
6 Gouda H1 11 16 4 4 3
7 Tempo H1 11 14 4 2 5
8 Krimpen H1 11 11 3 2 6
9 Ypenburg H1 11 10 3 1 7
10 Feijenoord H1 11 9 2 3 6
11 Souburgh H1 11 5 1 2 8
12 Waddinxveen H1 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Goudse MHC H1 14:45 uit
15 mrt M.H.C. Krimpen H1 n.n.b thuis - Veld 1
22 mrt HC Capelle H1 14:45 uit
29 mrt HC De Hoeksche Waard H1 n.n.b thuis
5 apr HC Waddinxveen H1 14:45 uit
19 apr Hockeyclub Prinsenbeek H1 n.n.b thuis
10 mei Dopie H1 n.n.b uit
17 mei HC Voorne H1 n.n.b thuis
24 mei MHC Tempo H1 n.n.b uit
7 jun HC Ypenburg H1 n.n.b thuis
14 jun Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Dopie H1 Prinsenbeek H1 2-6
Voorne H1 Waddinxveen H1 7-2
Feijenoord H1 Gouda H1 4-1
Ypenburg H1 Capelle H1 1-3
Souburgh H1 Krimpen H1 1-4
Tempo H1 Hoeksche Waard H1 3-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Gouda H1 Dopie H1 2-1
Krimpen H1 Feijenoord H1 3-1
Capelle H1 Souburgh H1 3-2
Hoeksche Waard H1 Ypenburg H1 3-1
Waddinxveen H1 Tempo H1 1-3
Prinsenbeek H1 Voorne H1 5-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Souburgh H1 Hoeksche Waard H1 2-5
Ypenburg H1 Waddinxveen H1 10-1
Tempo H1 Prinsenbeek H1 2-4
Voorne H1 Dopie H1 5-2
Krimpen H1 Gouda H1 1-1
Feijenoord H1 Capelle H1 1-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Dopie H1 Tempo H1 6-0
Waddinxveen H1 Souburgh H1 2-3
Prinsenbeek H1 Ypenburg H1 5-2
Capelle H1 Krimpen H1 4-0
Gouda H1 Voorne H1 3-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Krimpen H1 Hoeksche Waard H1 1-3
Feijenoord H1 Waddinxveen H1 2-2
Capelle H1 Gouda H1 2-2
Souburgh H1 Prinsenbeek H1 1-6
Tempo H1 Voorne H1 3-5
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Gouda H1 Tempo H1 3-2
Hoeksche Waard H1 Capelle H1 3-1
Voorne H1 Ypenburg H1 2-1
Dopie H1 Souburgh H1 3-3
Waddinxveen H1 Krimpen H1 2-1
Prinsenbeek H1 Feijenoord H1 4-3
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
Ypenburg H1 Dopie H1 1-3
Hoeksche Waard H1 Feijenoord H1 4-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Krimpen H1 Prinsenbeek H1 2-2
Ypenburg H1 Tempo H1 1-3
Feijenoord H1 Dopie H1 2-3
Hoeksche Waard H1 Gouda H1 2-1
Souburgh H1 Voorne H1 3-9
Capelle H1 Waddinxveen H1 2-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Gouda H1 Ypenburg H1 2-0
Prinsenbeek H1 Capelle H1 7-0
Tempo H1 Souburgh H1 8-2
Waddinxveen H1 Hoeksche Waard H1 1-6
Dopie H1 Krimpen H1 4-2
Voorne H1 Feijenoord H1 5-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Feijenoord H1 Tempo H1 2-2
Waddinxveen H1 Gouda H1 2-3
Hoeksche Waard H1 Prinsenbeek H1 3-3
Capelle H1 Dopie H1 2-3
Krimpen H1 Voorne H1 3-1
Souburgh H1 Ypenburg H1 2-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Voorne H1 Capelle H1 2-0
Prinsenbeek H1 Waddinxveen H1 4-0
Tempo H1 Krimpen H1 4-3
Souburgh H1 Gouda H1 1-1
Ypenburg H1 Feijenoord H1 3-3
Dopie H1 Hoeksche Waard H1 1-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Waddinxveen H1 Dopie H1 2-6
Krimpen H1 Ypenburg H1 1-3
Gouda H1 Prinsenbeek H1 1-4
Hoeksche Waard H1 Voorne H1 2-2
Capelle H1 Tempo H1 3-2
Feijenoord H1 Souburgh H1 4-3

HC Feijenoord in beeld

Hoofdsponsoren

Adres

Sportcomplex Olympia
Buitendijk 100c
3078XC Rotterdam

IBAN: NL62RABO0119110865