Hockeyclub Feijenoord

bouwen aan Zuid; een eerlijke kans voor iedereen

famtoernooi rennend meisje 10x30c.jpg schattige meisjes b.jpg schoenen 10x30b2.jpg zomerkamp 10x30b.jpeg

ZAALBLOK

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 dec ZAAL Barendrecht MO9-4 Forcial MO9-1 12:10 thuis
10 dec ZAAL Ring Pass Delft JO9-1 Schiedam JO9-2 12:10 thuis
11 dec ZAAL Rotterdam MO14-8 Souburgh MO14-2 10:10 thuis
11 dec ZAAL Berkel-Rodenrijs HO25-2 Voorne HO25-2 10:10 thuis
11 dec ZAAL Derby HO25-1 Berkel-Rodenrijs HO25-2 10:50 thuis
17 dec ZAAL Rapid JO14-2 Souburgh JO14-1 16:10 thuis
17 dec ZAAL Derby MO18-3 Berkel-Rodenrijs MO18-3 18:10 thuis
17 dec ZAAL Ypenburg MO16-4 HCRB MO16-3 16:10 thuis
17 dec ZAAL Wateringse veld MO16-4 Derby MO16-6 18:10 thuis
18 dec ZAAL Barendrecht MO14-8 Victoria MO14-4 10:10 thuis
18 dec ZAAL Berkel-Rodenrijs MO14-5 Barendrecht MO14-8 10:50 thuis
18 dec ZAAL Hoeksche Waard D1 Scoop Delft D1 14:50 thuis
18 dec ZAAL Spijkenisse JO16-1 Evergreen JO16-1 12:50 thuis
8 jan ZAAL HUDITO JO14-2 Rotterdam JO14-5 12:10 thuis
8 jan ZAAL Thor D1 Souburgh D1 12:10 thuis
8 jan ZAAL Gouda MO12-4 Rapid MO12-4 10:10 thuis
14 jan ZAAL Victoria MO16-5 Gouda MO16-4 18:10 thuis
15 jan ZAAL Dopie HO25-3 Berkel-Rodenrijs HO25-2 11:40 thuis
21 jan ZAAL Capelle JO14-1 Victoria JO14-5 12:10 thuis
21 jan ZAAL Delfshaven JO14-1 Capelle JO14-1 12:50 thuis
21 jan ZAAL Souburgh MO9-2 Victoria MO9-5 10:10 thuis
21 jan ZAAL Barendrecht JO16-2 IJssel JO16-2 14:50 thuis
28 jan ZAAL Spijkenisse MO9-1 Delfshaven MO9-1 10:10 thuis
28 jan ZAAL Barendrecht JO10-2 Gouda JO10-1 12:55 thuis
29 jan ZAAL Craeyenhout MO16-4 Forcial MO16-4 12:10 thuis
29 jan ZAAL Wateringse veld D3 Goeree Overflakkee D1 14:10 thuis
29 jan ZAAL Evergreen JO14-1 Capelle JO14-1 10:10 thuis
4 feb ZAAL Barendrecht MO9-3 Forcial MO9-3 08:55 thuis
4 feb ZAAL Ommoord JO14-2 Barendrecht JO14-2 10:55 thuis
4 feb ZAAL Hoeksche Waard MO9-1 Rapid MO9-2 10:10 thuis
4 feb ZAAL Forcial JO9-1 Leonidas JO9-3 12:10 thuis
12 feb ZAAL Schiedam MO12-3 Spijkenisse MO12-2 10:10 thuis
12 feb ZAAL Spijkenisse JO12-1 HDM JO12-5 13:55 thuis
18 feb ZAAL Ypenburg JO10-2 Berkel-Rodenrijs JO10-4 12:10 thuis
18 feb ZAAL Hoeksche Waard MO18-2 Victoria MO18-5 10:55 thuis
18 feb ZAAL Spijkenisse MO9-3 Derby MO9-2 08:55 thuis
19 feb ZAAL Ommoord JO12-2 Gouda JO12-1 12:10 thuis
19 feb ZAAL Schoonhoven MO12-1 Souburgh MO12-1 10:10 thuis
19 feb ZAAL Bleiswijk MO14-2 Barendrecht MO14-8 14:10 thuis
19 feb ZAAL Forcial MO12-2 Ring Pass Delft MO12-5 12:10 thuis
19 feb ZAAL Leonidas D22 Rotterdam D6 16:10 thuis

Uitslagen

Hoofdsponsoren






Adres

Sportcomplex Olympia
Buitendijk 100c
3078XC Rotterdam

Let op! Voor parkeren met de auto:
stel de navigatie in op Olympiaweg 350, zie ook parkeren.