Hockeyclub Feijenoord

bouwen aan Zuid; een eerlijke kans voor iedereen

famtoernooi rennend meisje 10x30c.jpg schattige meisjes b.jpg schoenen 10x30b2.jpg zomerkamp 10x30b.jpeg

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Demi Holleman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Souburgh D2-O Victoria D12 0:00
Leonidas D27 Dordrecht D3 0:00
Voorne D2-O Capelle D2-O 0:00
Feijenoord D2-O Leonidas D24 0:00
Spijkenisse D4 Goeree Overflakkee D1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria D12 10 24 8 0 2
2 Souburgh D2-O 10 23 7 2 1
3 Tempo '34 D2 10 20 6 2 2
4 Voorne D2-O 10 19 5 4 1
5 Leonidas D27 10 17 5 2 3
6 Spijkenisse D4 10 12 3 3 4
7 Capelle D2-O 10 12 3 3 4
8 Dordrecht D3 10 11 3 2 5
9 Feijenoord D2-O 10 7 1 4 5
10 Goeree Overflakkee D1 10 5 1 2 7
11 Leonidas D24 10 2 0 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt R.H.V. Leonidas D24 n.n.b thuis
26 mrt HCGO D1 n.n.b thuis
2 apr R.G.H.C. Tempo '34 D2 n.n.b uit
16 apr HV Spijkenisse D4 n.n.b uit
23 apr HC Voorne D2-O n.n.b thuis
14 mei R.H.V. Leonidas D27 n.n.b uit
21 mei Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D2 n.n.b thuis
4 jun HV Victoria D12 n.n.b uit
11 jun Dordrechtse Mixed Hockey Club D4 n.n.b thuis
18 jun HC Capelle D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 4 SEPTEMBER 2022
Victoria D12 Souburgh D2-O (0-2)final
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Leonidas D24 Feijenoord D2-O (3-3)scheduled
Goeree Overflakkee D1 Spijkenisse D4 (1-2)final
Capelle D2-O Voorne D2-O (0-3)scheduled
Dordrecht D3 Leonidas D27 (5-5)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Leonidas D27 Capelle D2-O (3-1)final
Souburgh D2-O Dordrecht D3 (5-1)scheduled
Tempo '34 D2 Goeree Overflakkee D1 (1-2)scheduled
Voorne D2-O Leonidas D24 (2-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Goeree Overflakkee D1 Feijenoord D2-O (2-2)final
Tempo '34 D2 Spijkenisse D4 (0-0)scheduled
Leonidas D24 Leonidas D27 (1-4)final
Capelle D2-O Souburgh D2-O (3-3)scheduled
Dordrecht D3 Victoria D12 (1-4)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Victoria D12 Capelle D2-O (7-0)scheduled
Feijenoord D2-O Tempo '34 D2 (0-2)scheduled
Voorne D2-O Goeree Overflakkee D1 (8-0)final
Spijkenisse D4 Dordrecht D3 (0-1)scheduled
Souburgh D2-O Leonidas D24 (5-2)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Goeree Overflakkee D1 Leonidas D27 (2-6)scheduled
Tempo '34 D2 Voorne D2-O (2-2)final
Feijenoord D2-O Spijkenisse D4 (1-1)final
Leonidas D24 Victoria D12 (0-6)final
Capelle D2-O Dordrecht D3 (1-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Spijkenisse D4 Capelle D2-O (4-5)final
Voorne D2-O Feijenoord D2-O (2-0)final
Souburgh D2-O Goeree Overflakkee D1 (9-1)final
Dordrecht D3 Leonidas D24 (7-2)final
Leonidas D27 Tempo '34 D2 (1-3)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Spijkenisse D4 Victoria D12 (2-5)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Goeree Overflakkee D1 Victoria D12 (2-4)final
Leonidas D24 Capelle D2-O (1-5)final
Tempo '34 D2 Souburgh D2-O (4-1)final
Voorne D2-O Spijkenisse D4 (2-2)final
Feijenoord D2-O Leonidas D27 (2-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Victoria D12 Tempo '34 D2 (2-1)final
Souburgh D2-O Feijenoord D2-O (2-0)scheduled
Spijkenisse D4 Leonidas D24 (4-2)scheduled
Dordrecht D3 Goeree Overflakkee D1 (4-2)final
Leonidas D27 Voorne D2-O (1-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Leonidas D27 Spijkenisse D4 (1-2)final
Voorne D2-O Souburgh D2-O (3-3)scheduled
Feijenoord D2-O Victoria D12 (0-1)final
Tempo '34 D2 Dordrecht D3 (5-3)final
Goeree Overflakkee D1 Capelle D2-O (3-6)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Leonidas D24 Goeree Overflakkee D1 (4-4)final
Souburgh D2-O Leonidas D27 (5-3)scheduled
Dordrecht D3 Feijenoord D2-O (0-2)final
Victoria D12 Voorne D2-O (4-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Feijenoord D2-O Capelle D2-O (3-3)final
Tempo '34 D2 Leonidas D24 (5-0)final
Voorne D2-O Dordrecht D3 (3-1)final
Spijkenisse D4 Souburgh D2-O (2-3)scheduled
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
Capelle D2-O Tempo '34 D2 (1-4)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Leonidas D27 Victoria D12 (3-1)final

Hoofdsponsoren






Adres

Sportcomplex Olympia
Buitendijk 100c
3078XC Rotterdam

Let op! Voor parkeren met de auto:
stel de navigatie in op Olympiaweg 350, zie ook parkeren.