Hockeyclub Feijenoord

bouwen aan Zuid; een eerlijke kans voor iedereen

2019410_HCF header foto bestuur ppt.jpg headerbeeld website hc feijenooord familietoernooi2019.jpg

Heren 1

Spelers Heren 1

Gianni Aalberse
Joost Baumgardt
Bouke Boer
Thijs Boer
Gijs Dee
Ot Dee
Vincent Euser
Stefan de Haas
Wouter Jans
Pim de Jong
Mike van Joost
Jim de Kant
Stijn van Kuijk
Jeroen van der Pijl
Maarten Rood
Maurits Smal
Marek SvatoĊˆ
Mikael Swiebel
Thijs van der Walle

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Maurice Klinkenberg
Aanvoerder Vincent Euser

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dopie H1 Feijenoord H1
Gouda H1 Hoeksche Waard H1 14:45
Prinsenbeek H1 Krimpen H1 15:00
Tempo H1 Ypenburg H1
Voorne H1 Souburgh H1
Waddinxveen H1 Capelle H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Prinsenbeek H1 12 29 9 2 1
2 Hoeksche Waard H1 12 28 8 4 0
3 Voorne H1 12 26 8 2 2
4 Dopie H1 12 23 7 2 3
5 Capelle H1 12 19 6 1 5
6 Gouda H1 12 19 5 4 3
7 Tempo H1 12 14 4 2 6
8 Krimpen H1 12 14 4 2 6
9 Ypenburg H1 12 13 4 1 7
10 Feijenoord H1 12 9 2 3 7
11 Souburgh H1 12 5 1 2 9
12 Waddinxveen H1 12 4 1 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mei Dopie H1 n.n.b uit
17 mei HC Voorne H1 14:45 thuis - Veld 1
24 mei MHC Tempo H1 n.n.b uit
7 jun HC Ypenburg H1 14:45 thuis - Veld 1
14 jun Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh H1 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Voorne H1 Waddinxveen H1 7-2
Souburgh H1 Krimpen H1 1-4
Tempo H1 Hoeksche Waard H1 3-3
Ypenburg H1 Capelle H1 1-3
Feijenoord H1 Gouda H1 4-1
Dopie H1 Prinsenbeek H1 2-6
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Hoeksche Waard H1 Ypenburg H1 3-1
Capelle H1 Souburgh H1 3-2
Gouda H1 Dopie H1 2-1
Prinsenbeek H1 Voorne H1 5-2
Waddinxveen H1 Tempo H1 1-3
Krimpen H1 Feijenoord H1 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Krimpen H1 Gouda H1 1-1
Feijenoord H1 Capelle H1 1-3
Souburgh H1 Hoeksche Waard H1 2-5
Ypenburg H1 Waddinxveen H1 10-1
Tempo H1 Prinsenbeek H1 2-4
Voorne H1 Dopie H1 5-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Prinsenbeek H1 Ypenburg H1 5-2
Waddinxveen H1 Souburgh H1 2-3
Capelle H1 Krimpen H1 4-0
Gouda H1 Voorne H1 3-3
Dopie H1 Tempo H1 6-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Krimpen H1 Hoeksche Waard H1 1-3
Tempo H1 Voorne H1 3-5
Capelle H1 Gouda H1 2-2
Feijenoord H1 Waddinxveen H1 2-2
Souburgh H1 Prinsenbeek H1 1-6
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Hoeksche Waard H1 Capelle H1 3-1
Prinsenbeek H1 Feijenoord H1 4-3
Waddinxveen H1 Krimpen H1 2-1
Voorne H1 Ypenburg H1 2-1
Dopie H1 Souburgh H1 3-3
Gouda H1 Tempo H1 3-2
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
Ypenburg H1 Dopie H1 1-3
Hoeksche Waard H1 Feijenoord H1 4-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Krimpen H1 Prinsenbeek H1 2-2
Feijenoord H1 Dopie H1 2-3
Capelle H1 Waddinxveen H1 2-1
Hoeksche Waard H1 Gouda H1 2-1
Ypenburg H1 Tempo H1 1-3
Souburgh H1 Voorne H1 3-9
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Tempo H1 Souburgh H1 8-2
Voorne H1 Feijenoord H1 5-0
Waddinxveen H1 Hoeksche Waard H1 1-6
Dopie H1 Krimpen H1 4-2
Gouda H1 Ypenburg H1 2-0
Prinsenbeek H1 Capelle H1 7-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Krimpen H1 Voorne H1 3-1
Capelle H1 Dopie H1 2-3
Feijenoord H1 Tempo H1 2-2
Waddinxveen H1 Gouda H1 2-3
Souburgh H1 Ypenburg H1 2-3
Hoeksche Waard H1 Prinsenbeek H1 3-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Prinsenbeek H1 Waddinxveen H1 4-0
Dopie H1 Hoeksche Waard H1 1-1
Tempo H1 Krimpen H1 4-3
Souburgh H1 Gouda H1 1-1
Ypenburg H1 Feijenoord H1 3-3
Voorne H1 Capelle H1 2-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Feijenoord H1 Souburgh H1 4-3
Capelle H1 Tempo H1 3-2
Krimpen H1 Ypenburg H1 1-3
Gouda H1 Prinsenbeek H1 1-4
Waddinxveen H1 Dopie H1 2-6
Hoeksche Waard H1 Voorne H1 2-2
ZONDAG 8 MAART 2020
Hoeksche Waard H1 Tempo H1 4-1
Capelle H1 Ypenburg H1 2-3
Krimpen H1 Souburgh H1 2-1
Prinsenbeek H1 Dopie H1 2-3
Gouda H1 Feijenoord H1 2-0
Waddinxveen H1 Voorne H1 0-7

HC Feijenoord in beeld

Hoofdsponsoren

Agenda

Nog geen agenda punten.

Adres

Sportcomplex Olympia
Buitendijk 100c
3078XC Rotterdam

IBAN: NL62RABO0119110865